تعمیرکاران کر تعمیرات کرکره

تعمیر ریموت جک پارکینگ

تعمیر ریموت درب پارکینگ

۱. باتری ریموت درب پارکینگ را بررسی کنید

اولین گام برای تعمیر ریموت درب پارکینگ بررسی باتری ریموت است، مانند خیلی از ریموت‌های دیگر برای استفاده از ریموت درب پارکینگ هم باید از باتری استفاده کنید. از این‌رو پس از گذشت مدتی باتری ضعیف و ناکارآمد می‌شود. برای همین هم در صورت عمل نکردن ریموت در اولین کار به سراغ باتری آن می‌رویم و در صورت قدیمی بودن باتری، باید آن را تعویض کنیم.

photo 2019 05 12 23 25 32

۲. از تمیز بودن سنسور چشمی درب پارکینگ اطمینان حاصل کنید

اگر بعد از بررسی باتری ریموت کنترل همچنان عمل‌کرد آن دچار مشکل بود باید بخش دیگر اتصال را بررسی کنید. سنسور چشمی یکی دیگر از بخش‌هایی است که امکان دارد دچار مشکل شده باشد. اما نگران نباشید به‌طور عمده مشکلات مربوط به چشمی کثیفی آن است. چشمی درب پارکینگ را تمیز کنید.

۳. قطعات مجموعه برد و ریموت پارکینگ را بررسی کنید

قطعات داخلی برد و ریموت را بررسی کنید احتمال دارد برخی از آن‌ها دچار مشکل شده و نیاز به تعویض یا لحیم کاری داشته باشند. هر وسیله‌ای در گذر زمان دچار فرسودگی و آسیب دیدگی می‌شود قطعات داخلی برد و ریموت هم ممکن است در اثر استفاده زیاد و گذر زمان دچار شکستگی شده و نیاز به تعویض داشته باشند.

خدمات مرتبط :

از مشکلات دیگری که امکان دارد باعث عمل نکردن ریموت کنترل شود وجود عیب در دکمه‌های آن است. مراقب باشید که این وسیله در آب نیفتد و اگر این اتفاق رخ داد از آن استفاده نکنید تا خشک شود.در حفظ و نگهدای ریموت کنترل درب پارکینگ خوب دقت داشته باشید. مراقب باشید ضربه‌ای به این وسیله وارد نیاید. در این صورت ممکن است مدار داخلی یا دیگر قطعات آن دچار مشکل شده و عملکر آن دچار اختلال شود.

۴. جک درب اتوماتیک را بررسی کنید

باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر یا عیب یابی جک درب اتوماتیک کار افراد غیر متخصص نیست. بنابراین شما نمی‌توانید عیب آن را بر طرف کنید، اما می‌توانید نکاتی را بعد از انتخاب و خرید این جک‌ها رعایت کنید تا جک شما در هنگام استفاده دچار مشکل نشود. این نکات عبارتند از:

  • به مکانی که برای آن جک درب اتوماتیک را انتخاب می‌کنید دقت داشته باشید. تعداد واحد یک ساختمان در انتخاب جک اهمیت دارد.
  • جایگاهی که برای نصب درب انتخاب می‌کنید یکی دیگر از نکاتی است که باید هنگام کار گذاشتن جک به آن دقت داشته باشید.
  • شرکتی که از آن جک را می‌خرید معتبر باشد و خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب ارائه دهد.

مشکلات رایج جک پارکینگ:

  • موتور کار نمی‌کند: می‌توان گفت یک سیم از داخل قطع است .
  • موتور داغ کرد: برای بار اول اگر داغ کرد استاتور موتور ایراد دارد.
  • موتور صدای بلندی دارد: بلبرینگ‌ها خشک یا از فرم خارج شده یا بدنه روتور و استاتور باهم اصطکاک دارند، پیچ بدنه محکم نیست یا روتور درست در جای خود قرار نگرفته است.
  • موتور در جا کار می‌کند: کلید خلاص کن بیرونِ، محور کلید خلاص کن خم‌شده، سیستم انتقال قدرت گیربکس به پیستون هرز شده.
  • کلید درون قفل گیرکرده: محور کلید خلاص کن خم‌شده است.
تازه ترین مقالات
درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک انواع درب اتوماتیک پارکینگی : انواع درب اتوماتیک کرکره برقی  رول آپ با تیغه آلومینیومی از نام کرکره مشخص هست که این نوع درب اتوماتیک درواقع مدل مدرن شده ی

ادامه مطلب
‫0/5 ‫(0 نظر)