تعمیرکاران کر تعمیرات کرکره

تعمیر راهبند

تعمیر راهبند اتوماتیک

راهبند انواع گوناگونی دارد از جمله راهبند ستونی ، راهبند میله ای و راهبند صفحه ای که راهبند میله ای در کشور ایران بیشترین کاربرد را از دیگر مدل های راهبند دارد و تعمیر راهبند میله ای نیز از رایج ترین مشکلات این گونه راهبند ها است . همچنین راهبند میله ای نیز به دو گروه هیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم بندی میشود که هرکدام باتوجه به نیاز کاربرد خاص خود را دارد ، در واقع راهبند الکترومکانیک بیشتر در مکان هایی که عبور و مرور پایین هست استفاده میشود و راهبند هیدرولیک برای مکان های پر تردد استفاد میشود.

sprint 11

تعمیرات راهبند پارکینگ

 تعمیرات راهبند پارکینگ نیاز به تکنسین های مجرب در زمینه راهبند های هیدرولیک و مکانیکی دارد این راهبند ها به صورتی تهیه شده اند که امکان تعویض چشمی یا تغیر رمز آنها تنها توسط کاربر دستگاه یا تکنسین های همان شرکت امکان پذیر است اکثر راهبند ها از نظر عملکرد پایه شباهت دارند. اما آموزش تعمیر راهبند نیاز به زمان کافی و توجه به جزئیات دستگاه دارد. هزینه ای که برای خرید برخی از راهبند های سنگین و نیمه سنگین پرداخت می شود نسبتا بالا است و نمی توان تعمیرات آن ها را به دست افراد عادی سپرد.

سیستم اتوماتیک راهبند

راهبند ها سیستمی دارند به نام سیستم برخورد که بدین گونه عمل میکند که وقتی شی و جسمی زیر راهبند باشد با سنسور هایی که در راهبند قرار داده شده است .راهبند مانع را تشخیص داده و میله بالا میرود تا خودرو مورد نظر و آن جسم از آن عبور کند .

خدمات مرتبط :

عیب یابی، تعمیر و خدمات راهبند اتوماتیک پارکینگ

در این بخش به برخی از اشکالات رایج درزمینه راهبند اتوماتیک پارکینگ اشاره‌ شده و راه‌ حل ممکن برای عیب‌ یابی و تعمیر  راهبند اتوماتیک پارکینگ آنها بیان‌ شده است.جهت دریافت خدمات راهبند اتوماتیک پارکینگ با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر راهبند و عیب یابی آن مربوط به متخصصین حرفه ای است هر فرد بی تجربه نمی تواند به راحتی تعمیر راهبند برقی را انجام دهد. این تعمیرات نیاز به استفاده از دستگاه های دقیق عیب یابی و آموزش های قبلی دارد اما می توانید در مواقع اضطراری کارهایی مانند خلاص کردن راهبند یا خاموش کردن موتور را انجام دهید برای یادگیری این کارها می توانید از مقالات و فیلم های آموزشی این زمینه استفاده کنید.

چگونگی تعمیرات راهبند

تعمیر راهبند شامل بخش های مختلفی می شود مثلا ممکن است حس کنید که راهبند صدا های غیر عادی دارد معمولا این صدا ها مربوط به بالا و پایین رفتن غیر عادی میله راهبند است در صورتی که صدای موتور دستگاه به گوش شما نمی رسد احتمالا ایراد از چشمی ایمنی است برای حل این مشکل باید ابتدا موقعیت گیری گیرنده و فرسنده در چشم هوشمند بررسی شود تا هر دو موقعیت به صورت دقیق در مقابل هم قرار گرفته باشند در صورتی که ایراد در محل قرار گیری وجود ندارد باید تعمیر مدار فرمان راهبند توسط تکنسین های شرکتی انجام شود این صدا معمولا در راهبند های هیدرولیک شنیده می شود. این صداها بیشتر به دلیل بالا و پایین رفتن نامناسب روغن در بازو ها می باشد.

تازه ترین مقالات

درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک انواع درب اتوماتیک پارکینگی : انواع درب اتوماتیک کرکره برقی  رول آپ با تیغه آلومینیومی از نام کرکره مشخص هست که این نوع درب اتوماتیک درواقع مدل مدرن شده ی

ادامه مطلب
‫0/5 ‫(0 نظر)