تعمیرکاران کر تعمیرات کرکره

جدیدترین و مدرن‌ترین درب‌های اتوماتیک

درب سکشنال چیست؟

درب‌های اتوماتیک امروزه برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و فروشگاه‌ها بسیار مهم شده است. مردم تمایل دارند از دربی استفاده کنند که علاوه بر ظاهری زیبا، کیفیت خوبی هم داشته باشد. این درب‌ که یکی از مناسب‌ترین‌ها برای ساختمان‌های هوشمند است، نوعی از درب‌های اتوماتیک محسوب می‌شود که بهترین گزینه برای فضاهایی است از نظر فضا و سقف محدود هستند.
نمای درب سکشنال از جنس ورق فولادی دوجداره دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک می‌باشد. از رنگ‌های پرطرفدار برای این درب می‌توان به کرم، سفید و طرح چوب اشاره کرد که با انواع طرح‌های مدرن و کلاسیک هماهنگی دارد.

درب شیشه ای

عملکرد درب سکشنال

عملکرد این درب‌ها به گونه‌ای است که درب به وسیله فنرهای بالانس و ریل‌ها در زیر سقف جمع می‌شود و بدون هیچ صدایی باز و بسته می‌شود.

این درب با ضخامت ۴۵ میلی‌متر و ارتفاع ۴۸ سانتی‌متر ساخته می‌شود که عرض آن با توجه به عرض فضایی که قرار است قرار بگیرد، اندازه گیری و ساخته می‌شود.

 ویژگی‌ درب‌های سکشنال:

  • درب‌های پارکینگ معمولی هنگام باز و بسته شدن، صدای زیادی ایجاد می‌کنند در صورتیکه این درب به دلیل کیفیت بالای بلبرینگ‌ها و حرکت عمودی، هیچگونه صدایی ایجاد نمی‌کند.
  • درب سکشنال مجهز به چشم فتوالکتریک خطی است که در کف نصب می‌شود و در صورت عبور عابرپیاده یا توقف خودرو در زیر درب، در صورتیکه در حال بسته شدن است، توقف کرده و به صورت عقبگرد عمل می‌کند.
  • این درب به دلیل حرکت عمودی، فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و فقط از فضای سقف استفاده می‌کند که این ویژگی باعث می‌شود که افراد ماشین خود را نزدیک درب نیز پارک کنند.
  • درب سکشنال مجهز به خلاص کن دستی است که هنگام قطعی برق، می‌توان بصورت دستی درب را باز و بسته کرد.
  • این درب‌ها با فوم پلی اورتان پر شده‌اند. به همین دلیل نوعی عایق محسوب می‌شوند و از هدر ر فتن انرژی جلوگیری می‌کنند.
  • درب سکشنال از تنوع و رنگ‌های متنوعی برخوردار هستند و با هرنوع نمای ساختمانی هماهنگی دارند.

 

در آخر، این درب‌ها نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به انواع درب‌های اتوماتیک دیگر دارند زیرا از اجزای مکانیکی پیچیده‌تری تشکیل شده‌اند. این درب‌ها هنگام باز بودن در زیر سقف به صورت صاف می‌خوابند، پس اگر شما به فضای بزرگ نیاز دارید، درب سکشنال مناسب نخواهد بود.

ضمن اینکه کارشناسان گروه تعمیرکاران کُر نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره و پیشنهادات کاربردی جهت انتخاب و نصب درب سکشنال مناسب برای شما هستند. در صورت نیاز از صفحه تماس با ما اقدام کنید.
آخرین مقالات
درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک انواع درب اتوماتیک پارکینگی : انواع درب اتوماتیک کرکره برقی  رول آپ با تیغه آلومینیومی از نام کرکره مشخص هست که این نوع درب اتوماتیک درواقع مدل مدرن شده ی

بیشتر »
‫0/5 ‫(0 نظر)