تعمیرکاران کر تعمیرات کرکره

درب های شیشه ای کشویی

درب شیشه ای کشویی

این دسته از درب های شیشه ای برای کمدهای دیواری و کمدهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و غالبا داخل یک ریل استیل یا آلمینیومی، شیشه ها حرکت کرده و درب باز و بسته می شود، نکته حائز اهمیت در این دسته از درب ها نوع یراق ریلی است.

یراق مورد استفاده شرکت تتراگلس در درب های کشویی از نوع بلوم (Blum) است. بلوم یک شرکت بین المللی اتریشی است که کیفیت یراق آلات کابینت و شیشه های این شرکت زبان‌زد خاص و عام است و از لحاظ دوام، زیبایی و تحمل وزن جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.
شیشه های درب های کشویی از نوع سکوریت با درجه تمپرد 700 با ضخامت 10میل است و از لحاظ ظاهری می توان از شیشه های رنگی لاکوبل، رنگی متلوکس، شیشه های رنگی متلاک، شیشه های شفاف، شیشه های دودی، برنز، ساتینا و حتی از شیشه های دو لایه لمینیت استفاده کرد. استفاده از دستگیره های بزرگ را هم دارا است.

درب‌ شیشه سکوریت لولایی

درب های شیشه لولایی یک‌راه فوق‌العاده برای تغییر ظاهر فضای شما است. به جای استفاده از درهای چارچوب دار گذشته استفاده از درب شیشه لولایی راحت‌تر به نظر می رسد، چرا که دارای شرایط نصب راحت‌تری می‌باشند. درب شیشه لولایی در دو صورت تمام شیشه ساده و یا شیشه طرح دار و سند بلاست شده در دسترس می‌باشند، البته عموماً درب شیشه ریلی و درب شیشه لولایی در شرکت‌ها و فروشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند که در نصب این درب‌های شیشه‌ای، اتصالات با فولاد ضدزنگ مورد استفاده می‌باشد.

آیا شما مایل هستید که درب شیشه لولایی را در داخل یا بیرون منزل و شرکت خود استفاده نمایید، شما می‌توانید با شرکت رامادُر تماس حاصل نمایید و درب شیشه سکوریت لولایی خود را در اولین فرصت دریافت نمایید.

درب شیشه ای ریلی

درب های شیشه ای ریلی در گذشته معمولا داخل یک فریم باز و بسته میشد. فریم ها معمولا ظاهری ساده شبیه یک یو (U) داشتند که به 2 دسته روکار و توکار تقسیم می شوند که همانطور از اسمشان پیدا است. درب های روکار یراق آلات روی دیوار و در حالت توکار یراق آلات داخل دیوار تعبیه و نصب می گردید.
البته در حال حاضر هم این سبک قابل اجرا است و هنوز طرفداران خود را دارد. اما به مرور زمان درب های شیشه ای ریلی روال سنتی که توضیح داده شد را سپری می کرده و پا به عرصه جدید با ظاهری زیباتر و استحکام بیشتر گذاشته اند.یراق آلات جدید مورد استفاده از این سبک با نام یراق رولینگ شناخته می شوند. شرکت تتراگلس با بهره گیری از بهترین یراق آلات وارداتی 3 برند اسپید (Speed) درجه 1 چین، پیکو (Piko) درجه 2 چین، کینگ لانگ (King Long) درجه 1 تایوان و بینام (No Name) درجه 1 ترکیه درب های شیشه ای خود را ارائه می دهد. پکیج یراق آلات مطابق عکس زیر است.

درب اتوماتیک

درب شیشه ای لولایی

این دسته از درب های شیشه ای از متداول ترین و معمول ترین نوع درب است که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد و از لحاظ اسلوب باز و بست به مانند درب منزل است به صورت پروانه ای باز و بسته می شود.
درب های شیشه ای لولایی از لحاظ هزینه نسبت به سایر مدل های دیگر مقرون به صرفه و راحت تر است. معمولا در بالای ساختمان ها، ورودی پاساژها، درب های مغازه ها، پاگردهای جلوی درب واحد در داخل ساختمان و … قابل استفاده است.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب به عنوان عضو اصلی و جزء لاینفک هر ساختمان، ارتباط دهنده بین یک مکان با مکان دیگر است. به همین دلیل از گذشته مورد توجه معماران و طراحان بوده است. بطوریکه از دیرباز تا امروز روند شکل‌گیری و تحول آن تغییرات گسترده‌ای کرده است. در عصر حاضر با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و یاری آن به جوامع انسانی، دربها نیز شکل سنتی دیرینه خود را از دست داده و با پیشرفت و تکامل فرآیند ساخت و تولید آن به صورت اتوماتیک درآمده است.

در واقع درب اتوماتیک شیشه ای دربی است که فرآیند باز و بسته شدن آن به نیروی مکانیکی انسانی نیازی ندارد و به صورت اتوماتیک با سنسور یا زدن یک دکمه و بوسیله قطعات و ابزاری که روی درب سوار شده است انجام می‌پذیرد. دربهای اتوماتیک شیشه ای قابلیت استفاده از ریموت کنترل برای باز و بست شدن را دارند.

آخرین مقالات
درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک انواع درب اتوماتیک پارکینگی : انواع درب اتوماتیک کرکره برقی  رول آپ با تیغه آلومینیومی از نام کرکره مشخص هست که این نوع درب اتوماتیک درواقع مدل مدرن شده ی

بیشتر »
‫0/5 ‫(0 نظر)