تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک بادی:این نوع در بسیار حساس است و تعمیر آن به تخصص و دقت بالا و البته تجربه کافی نیازمند است.تعمیر درب اتوماتیک ریلی : که نیاز به جوشکاری و آهنگری هم نیاز دارد به همین جهت کار سنگینی می باشد.تعمیر درب اتوماتیک دولنگه پارکنیگی : بیشترین میزان مصرف قطعات در این نوع در می باشد.تعمیر جک ها ، جوشکاری پایه ، تعمیر و تعویض چشمی ، تعمیر و تعویض برد ، ریموت یدک ، کد کردن ریموت و سیم کشی و تنظیمات برد از دیگر خدمات مورد نیاز این نوع درب می باشد.

تعدادی از دلایل ممکن است برای جایگزینی درب اتوماتیک وجود داشته باشد. اینها از مکانیک معیوب هستند، به یک مورد ساده پیری که جایگزینی سرمایه گذاری عاقل تر از تعمیر است. تعمیر درب اتوماتیک ما سناریوهای مختلفی را که در آن یک درب گاراژ جدید مورد نیاز است مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعمیر درب اتوماتیک عوارض و مسائل بسیاری وجود دارد که می تواند با درب اتوماتیک بوجود آید، بنابراین ما با تمام ابزارهایی که برای بدست آوردن نیازهای مشتری ما فراهم شده است، آماده شده ایم و بلافاصله هر گاراژ اتوماتیک را تعمیر می کنیم.

تکنسین های ما دارای مجوز، بیمه و پیوند هستند بنابراین می دانید که می توانید به کارگران حرفه ای ما اعتماد کنید. درب های اتوماتیک در طول زمان می توانند از بین بروند، اغلب در بدترین حالت، به همین دلیل است که ما در سراسر ساعت برای تماس شما در دسترس هستیم.

هزینه تعمیر بستگی به نوع خرابی و مدل درب دارد و می تواند بسیار متفاوت باشد و باید ابتدا توسط کارشناس مربوطه مورد بازدید قرار گیرد و بعد از آن برآورد هززینه شود. همچنین قطعات یدکی نیز مدل ها و کیفیت های متفاوت دارند که روی قیمت تاثیرگذار است.

انواع مدل ها و طرح ها درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک تنوع زیادی دارند . عمده ترین بیس طبقه بندی آنها مربوط به نحوه عمل و باز و بسته شدن درب ها میشود و متریال پایه صفحات درب هم تعیین کننده موقعیت و محل نصب آنهاست . یک درب فلزی اتوماتیک قابلیت استفاده به عنوان درب ورودی ساختمان یا پارکینگ را دارد ولی یک درب شیشه ای اتوماتیک عمدتا در اماکن تجاری و.. با میزان دفعات زیاد باز و بسته شدن بکار میرود.

قیمت درب اتوماتیک

مسئله بسیار مهمی که هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد قیمت آن است و خریداران حساسیت بالایی را به آن نشان میدهند و به دنبال مقرون به صرفه ترین نوع آن هستند.اما همواره توجه داشته باشید که قیمت پائین میتواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای شود و همچنین قیمت بسیار بالا دلیل بر کیفیت آن نیست و تمامی این امور شگرد دلالان میباشد و شما نباید اعتنایی به آنها بکنید و سعی کنید با اطلاعات کافی در این زمینه به فروشگاه ها مراجعه کنید.

موارد استفاده درب های اتوماتیک

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای فقط برای بانک ها و یا ادارات محدود نمیشود در حال حاظر فروشگاه ها و مغازه های متعددی را میتوانید بیابید که از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده میکنند یکی از مزیت های این درب با کلاس شدن فروشگاه شما میباشد در واقع وقتی مشتری وارد مغازه میشود و درب اتوماتیک شیشه ای را میبیند فکری دیگر درمورد شما میکند و بر این تفکر است که فروشگاه شما در رده بالایی قرار دارد به عبارتی وجود درب اتوماتیک شیشه ای میتواند عامل مهمی برای جذب مشتری باشد و کلاس کاری شما را بسیار بالا میبرد.

نوع درب اتوماتیک را بر حسب تعداد رفت و آمد ها و باز وبست ها انتخاب کنید اگر مکان مورد نظرتان زیاد رفت و آمدی و شلوغ نیست میتوانید نوع معمولی را خریداری کنید و یا اگر محل نصب مثل بانک ها اداره جات دولتی است که رفت و آمد در هر ساعت به صدها بار میرسد پس توصیه میکنیم بهترین و درجه یک ترین درب اتوماتیک شیشه ای را انتخاب کنید چون مقاومت بیشتری را در برابر خرابی ها دارد و نیازی به تعمیرات مداوم و مستمر نیست و از این لحاظ برخی از هزینه های شما کاهش میابد.
Call Now Buttonتماس