تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر انواع درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به انواع مختلف طبقه بندی می شود که مهمترین آنها عبارتند از: درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه کشویی ، درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه کشویی ، درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه تلسکوپی ، درب شیشه ای اتوماتیک چهار لنگه تلسکوپی ، درب شیشه ای اتوماتیک تمام گرد .

فروش و تعمیرات

فروش و تعمیرات انواع درب اتوماتیک شیشه ای، جک پارکینگ، کرکره برقی، درب های پارکینگی و انواع راهبند. این شرکت با بهره گیری از انواع برندهای روز دنیا از کشورهای ایتالیا-آلمان-سوئیس-چین-ایران و کره آماده عقد قرارداد فروش، سرویس و نگهداری با بانکها-بیمارستانها-ارگانها و نهادهای دولتی و شرکتهای خصوصی

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای حتی بدون توجه به مزایای آن جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید. امروزه یکی از خدمات مدرن و جدید برخی شرکت های تولیدکننده این درب ها چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد، معمولا این نوع چاپ به صورت سیلک است و عمده رنگی که در آن استفاده می شود رنگهای سرامیکی و ارگانیک است که به صورت دیجیتالی و با ۱۶ طیف رنگی انجام می شود و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی است.
درب اتوماتیک شیشه ای همچنین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد حریق نیز می باشد و در مواقع اضطراری امنیت ساختمان را تامین می کند؛ گرچه این نوع درب با استفاده از نیروی برق کار می کند ولی در هنگام قطع شدن برق جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این درب ها به برق اضطرای نیز مجهز هستند و در صورت لزوم می توانند برق اضطراری را جایگزین برق اصلی کنند.

خدمات تعمیر درب شیشه ای

خدمات ۲۴ ساعته ما شامل نصب ، راه اندازی، تعمیر درب اتوماتیک و نگهداری انواع درب های اتوماتیک می باشد. تیم خدمات درب اتوماتیک آدرا علاوه بر پشتیبانی و گارانتی محصولات خود، سفارش خدمات و سرویس دهی سایر مشتریان را نیز می پذیرد.  تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ، سرویس درب اتوماتیک شیشه ای و تعویض کلیه قطعات بنا به خواست شما توسط کارشناسان مجرب آدرا انجام می گیرد.

 

 

دیگر خدمات ما :

تعمیر انواع درب اتومات کرکره ای

تعمیر و نصب انواع راهبند

تعمیر ریموت پارکینگ

درب اتوماتیک

تعمیر و نصب درب های اتوماتیک درهای آینده است و اگر می خواهید آن ظاهر و احساس معاصر را بخواهید ، می خواهید یک درب اتوماتیک با کیفیت بالا داشته باشید که بسیار عالی به نظر برسد و حتی بهتر عمل کند.

تعمیر و نصب درب های اتوماتیک این روزها ، تقریباً هر چیزی را می توان با یک کلیک روی یک دکمه کنترل کرد و هنگامی که به درها می آید ، این بسیار مفید است. به همین دلیل است که بیشتر صاحب مشاغل تصمیم می گیرند به درب اتوماتیک بروند. اکنون ، به اندازه درب های اتوماتیک ، سرخوردگی حتی در هنگام خارج شدن از سیستم حتی بزرگتر است.

 

کرکره برقی

شما می خواهید که درب شما قابل اطمینان باشد ، بنابراین همه چیز به راحتی اجرا می شود. اگر می خواهید یک درب اتوماتیک با کیفیت بالا را که توسط متخصصان نصب شده است و یا اینکه درهای اتوماتیک را نصب می کنید ،

اما آنها را ناقص می کنید ، بگیرید ، ما در درب اتوماتیک و متخصص شیشه می توانیم کمک کنیم. ما در مورسویل ایندیانا مستقر هستیم و شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در وب سایت  با ما تماس بگیرید. اطلاعات خود را با ما در میان بگذارید و ما در آن مکان نشان خواهیم داد تا نگاهی بیندازیم به آنچه شما را آزار می دهد و ما یک ارزیابی حرفه ای رایگان به شما خواهیم داد ..

کارشناسان ما

کارگران ما ماهر و باتجربه هستند و همیشه نیازهای مشتری خود را برطرف نیازهای خودمان قرار می دهیم و می خواهد ما برای همکاری بسیار باز هستیم و کاری را که شما تأیید نکردید انجام نمی دهیم. گاهی اوقات مشتری با ارائه دهندگان خدمات سوء تفاهم می کند ، اما اگر مشتری ما شوید ، می بینید که چقدر همه چیز راحت است.

چگونگی تعمیر درب اتوماتیک

ما می دانیم که چگونه مشتریان خود را راضی نگه داریم ، نه تنها به این دلیل که ما خدمات عالی مشتری داریم بلکه به این دلیل که ما بهترین خدمات و در یک بازه زمانی معقول را نیز ارائه می دهیم. درب های اتوماتیک شامل انواع و اقسام درب های مختلفی از قبیل درب کشویی ، درب کشویی تلسکوپی ، درهای چرخان ، درب های تاشو برقی ، درب های گردان ، درب های دو برابر و اپراتورهای ADA است.

درهای اتوماتیک

اگر می خواهید تصور کنید ، درهای اتوماتیک می توانند ورودی شما را به طرز شگفت انگیزی مدرن جلوه دهند. به غیر از ظاهر زیبا ، راحت ترین چیز در مورد درب های اتوماتیک عملکرد آنها است. برای یک سیستم کاملاً خودکار ، کنترل شده دسترسی ، یک درب اتوماتیک خوب را به دست آورده و تلاش خود را برای نگهداری انجام می دهد. درهای اتوماتیک انتخاب مناسبی برای مغازه ها ، ساختمانهای عمومی ، هتل ها ، دفاتر و… است ،

بنابراین اگر می خواهید ظاهر فضای خود را به روز کنید و عملکرد را افزایش دهید ، با ما تماس بگیرید. ما می توانیم درب اتوماتیک موجود شما را تعمیر کنیم ، مهم نیست که مشکل بزرگ باشد یا کوچک ، و اگر درب آن خیلی آسیب دیده باشد ، ما یک درب جدید و احتمالاً یک درب بهتر یا مناسب تر برای مکان را به شما پیشنهاد می دهیم.

اگر تجربه ای در زمینه درب های اتوماتیک ندارید و می خواهید آنها را نصب کنید اما نمی دانید چه چیزی به بهترین شکل ممکن است ، ما می توانیم به شما کمک کنیم در را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد و آن را برای شما نصب کنید.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای از قطعات و اجزای بسیاری ساخته شده است که هر کدام از این اجزا باید دارای کارکردی صحیح باشند تا در نتیجه درب اتوماتیک شیشه ای بتواند وظیفه محول شده بر آن را به درستی انجام دهد و در صورتی که هر یک از این قطعات دچار عیب و نقص باشد کارکرد درب اتوماتیک با مشکل مواجه می‌شود.

در چنین مواقعی است که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و قطعات تشکیل دهنده آن نمود پیدا کرده و در نتیجه باید قطعه معیوب را تعمیر و در صورت نیاز به تعویض آن اقدام نمایید تا در نتیجه درب اتوماتیک بتوانند به درستی فعالیت نمایند.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای یکی دیگر از مزایای که در پی دارد این موضوع می باشد که علاوه بر آنکه می‌تواند باعث کارکرد صحیح درب اتوماتیک گردد می تواند بر طول عمر مفید اجزا تشکیل دهنده آن و همچنین درب نیز اثر گذاشته و در نتیجه یک محصول با کیفیت را در اختیار فرد مصرف کننده قرار دهد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و موضوعات پیرامون آن مطالب مناسب را در اختیار شما قرار دهیم پس اگر می خواهید در مورد این موضوع اطلاعاتی کسب کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید:

فرآیند عیب یابی برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به اینکه از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای به مقدار بسیار زیاد استفاده شده احتمال خرابی و یا بد عمل کردن دستگاه تا حد زیادی افزایش پیدا می کند و در نتیجه باید برای آن که دستگاه بتواند کارکرد خود را به دست بیاورد به فکر عیب یاب و بررسی عیب به وجود آمده در کارکرد درب اتوماتیک باشیم.

بسیاری از موارد هستند که باعث ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه شده و باید در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به آنها اهمیت ویژه داد همچنین استفاده از تجربه نیز می‌تواند کمک بسیار شایانی در جهت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای انجام دهد اما بهتر است پیش از آن از یک تکنسین با تجربه کمک بخواهیم و موارد زیر را به صورت کامل انجام دهیم:

فرآیند عیب یابی برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

  • اطمینان از این موضوع که باتری دستگاه به صورت کامل و بدون عیب و نقص کار می کند.
  • در صورتی که درب اتوماتیک شیشه ای فعالیت خود را به درستی انجام نداده و باز و بسته نمیشود دکمه خاموش آن را در ۱۵ ثانیه نگه داشته تا اپراتور ریست شود و مجددا فعالیت خود را آغاز نمایند.
  • همچنین پیش از آنکه بخواهیم نسبت به تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اقدام نمایید باید از روشن بودن سنسور ها و وجود نداشتن هیچ چیزی در مسیر درب اتوماتیک و همچنین در مسیر سنسورها اطمینان حاصل کنیم.
  • لازم است تا از بررسی کارکرد دقیق باتری دستگاه و همچنین سالم بودن ریموت کنترل اطمینان حاصل کرده و آن ها را بازبینی نماییم.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت کنترل باکس

یکی از مواردی که در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه باید به آن توجه ویژه داشته باشیم قسمت کنترل باکس درب اتوماتیک می باشد چرا که این قسمت به عنوان اتاق فرمان و دستور دهنده عمل کرده و نقش بسیار مهم و کلیدی را در کارکرد صحیح درب اتوماتیک ایفا می نمایند.

مهمترین عیب و نقص هایی که در هنگام کارکرد کنترل باکس به وجود می آید که در نتیجه باید برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اقدام نماییم این موضوع باشد که کنترل سیستم وقتی که به صورت کامل برنامه ریزی می شود مجدداً ریست شده و تنظیمات به صورت کامل از بین می‌رود و احتیاج به برنامه‌ریزی دارد همچنین در این موارد ولتاژ دستگاه به صورت قابل توجهی افت کرده و در میکروکنترلر فعالیت خود را از نو شروع می‌کند.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت موتور

در حالت کلی با توجه به ابعاد و اندازه ای که مدل‌های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای دارد این دستگاه موتور های مختلفی را در اختیار می‌گیرد که هر کدام از این موتورها دارای کارکرد با ویژگی های منحصر به فرد هستند. یکی از مواردی که در زمینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به وجود می‌آید ایجاد مشکل و نقص در قسمت موتور دستگاه می باشد که افراد متخصص و با تجربه و تکنسین تعمیر در جهت از بین بردن مشکل درب اتوماتیک اقدام نموده و به تعمیر آن آن می پردازد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت ریل و کاور

یکی دیگر از مواردی که در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید به آن توجه ویژه داشت ریل و کاور درب اتوماتیک می باشد. می‌توان گفت ریل و کاور به کار رفته در مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای جزو اجزایی هستند که به هیچ وجه خرابی نداشته و احتیاج به تعمیر پیدا نمی‌کند فقط بعد از آنکه به مدت چند سال مورد استفاده قرار گرفتند با توجه به سایش که در این قطعات به وجود می‌آید باید برای تعویض آنها اقدام نمود تا در نتیجه درب اتوماتیک بتواند کارکرد خود را به درستی انجام دهد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت ریل و کاور

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت ریموت کنترل درب

یکی دیگر از اجزایی که در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید به آن توجه کنیم ریموت کنترل درب اتوماتیک می باشد که وظیفه اصلی این ریموت، کنترل از راه دور و باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. با توجه به این موضوع که ریموت کنترل به مقدار بسیار زیادی مورد استفاده قرار گرفته و همچنین در مقابل انواع مختلف رطوبت آفتاب و غیره می باشد. احتمال خرابی این قطعه بسیار زیاد بوده و در نتیجه باید در مدت زمان کوتاهی نسبت به تعویض یا تعمیر ریموت درب اتوماتیک اقدام نمایید.

در بعضی موارد پیش می آید که با فشردن دکمه های روی ریموت در بسته و یا باز نمی گردد که در این مواقع ممکن است حافظه از بین رفته باشد و یا اتصالات برقی دچار ایراد شده باشد. همچنین دلایل دیگری نیز وجود دارد که برای از بین بردن و یا تعمیر آن باید یک فرد متخصص و با تجربه که دانش کافی در این زمینه دارد وجود داشته باشد تا با استفاده از دانش خود بتوانند نسبت به تعمیر و تعویض قطعات معیوب اقدام نماید.

Call Now Buttonتماس