تعمیرکار کرکره برقی

نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بهترین راه برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از خرابی کرکره برقی است.در طول ماه های تابستان کرکره برقی پارکینگی شما متحمل بیشترین بار رفت وآمد و البته باز و بسته شدن خواهد شد. آنچه گفت شده متذکر این مطلب است که در اواسط پاییز و زمستان، کرکربرقی های پارکینگی شما نیازمند توجه بیشتری برای کارکرد هرچه بیشتر و بهتر و البته طولانی تر هستند.

روغن مناسب کرکره برقی

ما برای رو غنکاری کرکره برقی و قطعات متحرک، WD 40 Specialists یا روغن لیتیوم سفید و همچنین روغن سیلیکون مقاوم در برابر آب را  توصیه می کنیم. در بازار کرکره  برقی به این روغن ها روغن بلستر درب پارکینگ یا گریس لیتیوم سفید بلستر هم می گویند. این ها چند نمونه از روان کننده ها / گریس های با کیفیت خوب هستند که می توانید تقریبا درهر فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید. حتما برای گریس کاری  و روغنکاری کرکره برقی از روغن و گریس مناسب کرکره برقی استفاده نمایید.

ایمن بودن کرکره برقی

یکی از مهمترین مسائل در خرید کرکره برقی توجه به ایمنی عمومی کرکره برقی است. ایمنی عمومی بدین معنی است که اطمینان حاصل کنیم که اگر چیزی در مسیر باز و بسته شدن کرکره برقی باشد، کرکره برقی حرکت نکرده و به ان نزدیک نمی شود یا اگر نزدیک آن شد بلافاصله به عقب برگرداند. ساده ترین و امن ترین راه برای بررسی این قابلیت قرار دادن یک شی به اندازه کافی بزرگ در مسیر پرتوهای لیزری و چشمی زیر درب است. هنگامی که شما سعی می کنید درب را با استفاده از ریموت کرکره برقی ببندید، درب نباید حرکت کند.

در این منو میتوانید براحتی انواع تعمیر کرکره برقی را در اقصی نقاط ایران درخواست نمائید. و همکاران ما در اسرع وقت جهت تعمیر درب کرکره ای منزل و یا محل کارتان به خدمت بگیرید.که این خدمات در سال ۹۷ با نیروهای کاملتر و زبده تر انجام گرفته استبا وارد کردن اطلاعات محل نصب کرکره برقی و ایرادات قابل مشاهده توسط مشتری همکاران ما را جهت خدمات رسانی دقیق تر راهنمائی مینمائید.لازم بذکر است این سیستم خدمات دهی صرفا برای مناطقی می باشد که :

۱- در محدوده نمایندگیهای شرکت ایپاکو باشد.

۲-چنانچه سیستم توسط شرکت ایپاکو نصب نگردیده باشد ، اما در شهر تهران باشد.

در غیر اینصورت در شهرهای خارج نمایندگی سرویسکارهای امین معرفی میگردد.

تعمیر کرکره برقی با قیمت مناسب ، تعمیر کاران کر یکی از بزرگترین تعمیرکاران کرکره برقی در محل در کمترین زمان و کمترین هزینه بدون واسطه با ارتباط مستقیم با نصاب و تعمیر کار کرکره برقی تعمیرات انواع کرکره های برقی و درب اتوماتیک کرکره ای را به شما عزیزان با قیمت ارزان و کیفیت مناسب ارائه می نماییم.
Call Now Buttonتماس