Galleries 03

نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بهترین راه برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از خرابی کرکره برقی است. در طول ماه های تابستان کرکره برقی پارکینگی شما متحمل بیشترین بار رفت وآمد و البته باز و بسته شدن خواهد شد. آنچه گفت شده متذکر این مطلب است که در اواسط پاییز و زمستان، کرکربرقی های پارکینگی شما نیازمند توجه بیشتری برای کارکرد هرچه بیشتر و بهتر و البته طولانی تر هستند.

گریس و روغن مناسب کرکره برقی

ما برای رو غنکاری کرکره برقی و قطعات متحرک، یا روغن لیتیوم سفید و همچنین روغن سیلیکون مقاوم در برابر آب را  توصیه می کنیم. در بازار کرکره  برقی به این روغن ها روغن بلستر درب پارکینگ یا گریس لیتیوم سفید بلستر هم می گویند. این ها چند نمونه از روان کننده ها / گریس های با کیفیت خوب هستند که می توانید تقریبا درهر فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید. حتما برای گریس کاری  و روغنکاری کرکره برقی از روغن و گریس مناسب کرکره برقی استفاده نمایید.

رضایت مشتریان
68%
پروژها
85%
کارهای انجام شده
99%
فنی کاران
80%

تمامی قسمتهای متحرک از قبیل ریل، غلطک، جک و فنر ها را روغن کاری کنید.اطمینان حاصل کنید که مراحل اندازه گیری و نصب کرکره برقی به درستی انجام شده  تا مانع از سایش اضافی و فشار بر روی موتور کرکره برقی شما شود.برای جلوگیری از وقوع حوادث، آزمایشات ایمنی کرکره برقی را انجام دهید.

کاربرد های کرکره اتوماتیک

R

با توجه به افزایش استفاده از کرکره های اتوماتیک کاربردهای مختلف آن را در اماکن مختلف مشاهده می کنید. از کرکره اتوماتیک در اماکنی مانند فروشگاه ها، مغازه ها، مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی و پارکینگ ها استفاده می شود. اخیرا نیز با توجه به قابلیت های بالای این نوع کرکره از آن  برای درب کامیون های پخش مواد غذایی و زندان ها نیز استفاده شده است.

کاربرد های کرکره اتوماتیک پارکینگ

R

کرکره اتوماتیک پارکینگ به خاطر محل و علت استفاده از آن  از ایمنی و استحکام زیادی برخوردار است. همچنین بکارگیری کرکره اتوماتیک پارکینگ به علت حرکت عمودی آن باعث افزایش فضای قابل استفاده از پارکینگ می گردد چرا که به فاصله کمی از درب میتوان ماشین پارک کرد، بدون اینکه نگران باز و بسته شدن درب پارکینگ باشید.

تعمیر کرکره برقی با قیمت مناسب ، تعمیر کاران کر یکی از بزرگترین تعمیرکاران کرکره برقی در محل در کمترین زمان و کمترین هزینه بدون واسطه با ارتباط مستقیم با نصاب و تعمیر کار کرکره برقی تعمیرات انواع کرکره های برقی و درب اتوماتیک کرکره ای را به شما عزیزان با قیمت ارزان و کیفیت مناسب ارائه می نماییم.