تعمیرکار کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی

نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بهترین راه برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از خرابی کرکره برقی است.در طول ماه های تابستان کرکره برقی پارکینگی شما متحمل بیشترین بار رفت وآمد و البته باز و بسته شدن خواهد شد. آنچه گفت شده متذکر این مطلب است که در اواسط پاییز و زمستان، کرکربرقی های پارکینگی شما نیازمند توجه بیشتری برای کارکرد هرچه بیشتر و بهتر و البته طولانی تر هستند.

روغن مناسب کرکره برقی

ما برای رو غنکاری کرکره برقی و قطعات متحرک، WD 40 Specialists یا روغن لیتیوم سفید و همچنین روغن سیلیکون مقاوم در برابر آب را  توصیه می کنیم. در بازار کرکره  برقی به این روغن ها روغن بلستر درب پارکینگ یا گریس لیتیوم سفید بلستر هم می گویند. این ها چند نمونه از روان کننده ها / گریس های با کیفیت خوب هستند که می توانید تقریبا درهر فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید. حتما برای گریس کاری  و روغنکاری کرکره برقی از روغن و گریس مناسب کرکره برقی استفاده نمایید.

ایمن بودن کرکره برقی

یکی از مهمترین مسائل در خرید کرکره برقی توجه به ایمنی عمومی کرکره برقی است. ایمنی عمومی بدین معنی است که اطمینان حاصل کنیم که اگر چیزی در مسیر باز و بسته شدن کرکره برقی باشد، کرکره برقی حرکت نکرده و به ان نزدیک نمی شود یا اگر نزدیک آن شد بلافاصله به عقب برگرداند. ساده ترین و امن ترین راه برای بررسی این قابلیت قرار دادن یک شی به اندازه کافی بزرگ در مسیر پرتوهای لیزری و چشمی زیر درب است. هنگامی که شما سعی می کنید درب را با استفاده از ریموت کرکره برقی ببندید، درب نباید حرکت کند.

تعمیر کرکره برقی (اتومات)

در این منو میتوانید براحتی انواع تعمیر کرکره برقی را در اقصی نقاط ایران درخواست نمائید. و همکاران ما در اسرع وقت جهت تعمیر درب کرکره ای منزل و یا محل کارتان به خدمت بگیرید.که این خدمات در سال ۹۷ با نیروهای کاملتر و زبده تر انجام گرفته استبا وارد کردن اطلاعات محل نصب کرکره برقی و ایرادات قابل مشاهده توسط مشتری همکاران ما را جهت خدمات رسانی دقیق تر راهنمائی مینمائید.لازم بذکر است این سیستم خدمات دهی صرفا برای مناطقی می باشد که :

۱- در محدوده نمایندگیهای شرکت ایپاکو باشد.

۲-چنانچه سیستم توسط شرکت ایپاکو نصب نگردیده باشد ، اما در شهر تهران باشد.

در غیر اینصورت در شهرهای خارج نمایندگی سرویسکارهای امین معرفی میگردد.

 

چگونه کرکره های برقی غلتکی را تعمیر کنم؟

کرکره های برقی غلتکی ، به ویژه کرکره های غلتکی قدیمی ، گاهی اوقات می توانند با باز و بسته شدن مشکلاتی را تجربه کنند. بعضی اوقات این فقط به فرسودگی عمومی کاهش می یابد. اگر زنگ تنظیم شود ، می توان عملکرد کشویی را مختل کرد که مانع از حرکت یک یا هر دو طرف کرکره در صورت نیاز می شود. این البته می تواند مشکلات امنیتی قابل توجهی را ایجاد کند و یک ناراحتی واقعی باشد.

اگر شما یک متخصص اعتماد به نفس DIY هستید ، می توانید منبع مشکل را پیدا کرده و تعمیرات لازم را انجام دهید. با این حال ، اگر کرکره غلتکی در طی فرآیند سقوط کند ، می تواند در واقع آسیب جدی جدی ایجاد کند. به همین دلیل ما نمی توانیم خودتان را توصیه کنیم برای تعمیرات کرکره برقی. استخدام یک حرفه ای بسیار بیشتر توصیه می شود.

اگر اجاره ملک را اجاره می کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که موجر در واقع به طور پیمانکاری موظف است این هزینه را بپردازد. حتی اگر شما مالک این ملک باشید ، معمولاً در می یابید که یک حرفه ای خوب می تواند چنان کار سبک را انجام دهد که به هر حال هزینه بسیار منطقی باشد.

با این حال ، گفته می شود ، با کرکره های قدیمی ، بعضی اوقات بسیار ساده است. سالها سوء استفاده از این عناصر می تواند منجر به بروز مشکلات اساسی با زنگ زدگی و خوردگی شود ، در این صورت ممکن است بهتر باشد که در کرکره جدید ، قوی تر و بادوام تر سرمایه گذاری کنید.برای مشاوره رایگان و غیرمستقیم در مورد هر مشکلی که با کرکره های Roller خود تجربه کرده اید

خدمات تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک تعمیرکاران کر هر دو قرارداد خدمات ، توافق نامه های نگهداری فردی را ارائه می دهند و تعمیرات را برای کلیه محصولات زیر انجام می دهند:

دربهای اتوماتیک
درهای امنیتی اتوماتیک
درهای چرخش اتوماتیک
درهای تاشو اتوماتیک
درهای اتوماتیک کم مصرف
درهای کشویی اتوماتیک
خدمات بعد از فروش ، تعمیرات ، سرویس دهی و فروش تلفنی

بعد از فروش ، تعمیرات و فراخوانی آنها

ما در اینجا درب اتوماتیک خود افتخار می کنیم بعد از فروش. ما آنقدر در محصولات خود اطمینان داریم که حداکثر ۳ سال ضمانت در تمام درهای اتوماتیک خود را ارائه می دهیم. ما یک سرویس خدماتی بسیار رقابتی داریم که به هیچ وجه مورد ضرب و شتم قرار نمی گیرد و برای هر مشکلی که ممکن است رخ دهد در دسترس است.

 

آرامش خاطر ما می توانیم هر نوع درب اتوماتیک ، کلیه سبک ها و تولید کنندگان را تعمیر کنیم ، امروز برای بازدید رایگان سایت تماس می گیریم.

دیگر خدمات :

تعمیرات درب شیشه ای

تعمیر انواع درب اتومات

حفظ قرارداد ، قطعات جایگزین

درهای اتوماتیک ما  قراردادهای تعمیر و نگهداری سالانه را برای اطمینان از عدم اختلال در کارکرد درب اتوماتیک در حال ، یورک و گریمسبی فراهم می کنند. تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده می تواند با شناسایی زود هنگام مشکلات ، از آسیب دیدن درهای اتوماتیک شما جلوگیری کند و همچنین طول عمر درهای کشویی یا تاشو اتوماتیک شما را گسترش دهد.

تعمیرات کرکره برقی موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. کرکره برقی از قطعات مختلفی تشکیل می شود که هر یک از این قطعات باید کار کرد سالم و بدون عیب و نقص داشته باشند و در نتیجه دست به دست هم داده و کرکره برقی فعالیت خود را به درستی انجام دهد.

یکی از مواردی که در استفاده از کرکره برقی اهمیت بسیار بالایی دارد، رگلاژ کرکره برقی یا همان تنظیم میزان بالا و پایین بودن کرکره برقی می باشد. برای انجام رگلاژ کرکره برقی مدل های مختلف از موتور بر روی آن سوار می گردد و باید از یک آچار مخصوص استفاده نموده و تنظیم میکروسوئیچ و همچنین تنظیم حد بالا و پایین بودن کرکره برقی اقدام نماییم.

تعمیرات کرکره برقی

همچین رگلاژ کرکره برقی از پارامترهای تعمیر کرکره برقی علاوه بر اینکه میزان بالا و پایین بودن کرکره برقی را مشخص می نماید، تا حدودی باعث نرمی و راحتی کارکرد کرکره برقی و همچنین آسان تر شدن بالا و پایین رفتن آن می گردد.

تعمیرات کرکره برقی در قسمت درب کرکره

بی شک می توان گفت درب کرکره برقی یکی از مهم‌ترین قطعات و اجزای به کار رفته در مدل های مختلف کرکره برقی می باشد که در انواع مختلفی یافت می شود. هر یک از تیغه های به کار رفته در درب کرکره برقی از جنس ها و متریال مختلفی ساخته می شوند. هر کدام از آنها از نظر شکل ظاهری و نمای بیرونی با یکدیگر دارای یک سری تفاوت می باشند.

در هنگامی که می خواهیم برای تعمیرات کرکره برقی در قسمت درب کرکره ای اقدام کنیم باید به این موضوع توجه کنیم که تیغه کرکره از چه متریالی بوده و همچنین موتور به کار رفته در کرکره ای برقی از چه نوعی می باشد. در نتیجه لازم است تا برای تعمیرات کرکره برقی از افراد متخصص و با تجربه استفاده نموده تا بتوان در کمترین زمان ممکن خرابی مورد نظر را پیدا کرده و برای تعمیرات کرکره برقی اقدام نمود.

تعمیرات کرکره برقی در قسمت غلطک

در حالت کلی می‌توان گفت تعمیرات کرکره برقی و خصوصاً قطعاتی مانند غلطک کرکره برقی و یا موتور کرکره برقی احتیاج به تخصص و دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد. موارد بسیار زیادی وجود دارد که باعث ایجاد عیب و نقص در کارکرد کرکره برقی می‌شود. به عنوان مثال ممکن است در هنگام پایین دادن درب کرکره برقی قسمتی از مسیر آن پایین آمده و دوباره به سمت بالا هدایت شود و با توجه به گلوله و کثیفی هایی که در لابلای غلتک ها به وجود آمده، دستگاه نتواند حرکت رو به جلو انجام دهد.

تعمیرات کرکره برقی در قسمت غلطک

در عمل این موضوع به دلیل تنظیمات خاصی است که در سنسور کرکره برقی برنامه ریزی می شود. در حالت کلی دلایل بسیار زیاد موجب خرابی موتور به کار رفته در کرکره برقی شده و در نتیجه احتیاج به تعمیرات کرکره برقی پیش می آید. از جمله مهمترین دلایل ایجاد خرابی در کرکره برقی و احتیاج به تعمیرات کرکره برقی مواردی هستند که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود:

  • استفاده نادرست از کرکره برقی
  • ایجاد خسارات بر کرکره برقی به صورت کاملا عمدی و از روی قصد
  • انجام نصب کرکره برقی توسط یک نصاب غیر حرفه ای و غیر متخصص
  • و بسیاری موارد دیگر

با توجه به همین موضوع احتیاج است تا به کارکرد موتور کرکره برقی و غلتک های به کار رفته در کرکره برقی توجه ویژه داشته و در نتیجه طول عمر آنها افزایش پیدا کرده و دیرتر به تعمیرات کرکره برقی احتیاج پیدا نمایند.

تعمیرات کرکره برقی در قسمت درب کرکره

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در هنگام تعمیرات کرکره برقی درب کرکره برقی می باشد، چرا که این قسمت از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی بوده و از تیغه های مختلفی با متریال مختلف با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت کلی تعمیرات کرکره برقی درب و درب کرکره ای با استفاده از افراد متخصص و دانش کافی صورت پذیرد تا در نتیجه خرابی لازم در کمترین زمان ممکن بررسی شده و کارکرد صحیح کرکره برقی نتیجه گردد.

مهمترین دلایل خرابی کرکره و لزوم تعمیرات کرکره برقی

بدیهی است بعد از اینکه کرکره برقی برای مدت زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این موضوع پیش می‌آید که کارکرد کیفیت دچار اختلال شده و به درستی کار نکند که در این موارد لازم است نسبت به تعمیرات کرکره برقی اقدام نموده و با پیدا کردن علت خرابی کرکره برقی، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نموده تا در نتیجه که دستگاه بتوانند فعالیت خود را به درستی انجام دهد. دلیل های بسیار زیادی برای خرابی کرکره برقی وجود دارند.

مهمترین دلایل تعمیرات کرکره برقی

همچنین می توان خرابی کرکره برقی را از دو نوع مکانیکی و الکترونیکی دانست که هر کدام از این شاخه ها موارد بسیار زیادی را در بر می گیرد. به عنوان مثال در مواردی پیش می آید که با زدن دکمه بر روی ریموت کرکره برقی کرکره برقی حرکت نکرده و بالا و پایین می‌رود در این موارد لازم است تا بتوان ریموت را بررسی کرده و متصل بودن برق به دستگاه اطمینان حاصل نماییم در صورتی که ریموت دستگاه مشکلی نداشت لازم است تا موتور کرکره برقی مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که این دستگاه این قسمت از دستگاه دچار مشکل بود نسبت به تعمیرات کرکره برقی در سمت موتور دستگاه اقدام نماییم.

تیغه های کرکره برقی

همچنین در صورتی که تیغه های کرکره برقی به آرامی حرکت کرده و مانند سابق بالا و پایین می شوند ممکن است چیزی در بین  تیغه ها وجود داشته و در نتیجه باعث کند شدن حرکت آنها شده باشند. در این موارد لازم است تا نسبت به از بین بردن موارد اضافی بین تیغه ها اقدام بوده، چرا که وجود این موارد می‌تواند باعث فشار آمدن به موتور دستگاه برای تیغه های کرکره برقی گردد.

در برخی موارد نیز ممکن است که تعمیرات کرکره برقی توسط خود استفاده کننده انجام شود و نیاز نباشد تا به تعمیرکار مراجعه کنیم. در چنین مواردی می توان با انجام یک سری اقدامات ابتدایی دستگاه را در جهت انجام ساده تعمیرات کرکره برقی آماده نموده و در نتیجه از انجام هزینه اضافی برای تعمیرات کرکره برقی جلوگیری نماییم. به عنوان مثال در برخی موارد باتری ریموت دستگاه تمام شده و می‌توان با تعویض باتری فعالیت صحیح ریموت را ایجاد نمایید و در برخی موارد در مسیر کرکره برقی چیزی وجود داشته باشد که در نتیجه سنسور دستگاه متقابل خود را به درستی انجام دهد.

تعمیر کرکره برقی با قیمت مناسب ، تعمیر کاران کر یکی از بزرگترین تعمیرکاران کرکره برقی در محل در کمترین زمان و کمترین هزینه بدون واسطه با ارتباط مستقیم با نصاب و تعمیر کار کرکره برقی تعمیرات انواع کرکره های برقی و درب اتوماتیک کرکره ای را به شما عزیزان با قیمت ارزان و کیفیت مناسب ارائه می نماییم.
Call Now Buttonتماس